Wytyczne w sprawie cen transferowych


Wytyczne w sprawie cen transferowych. Ekonomiczna wartość dodana sposoby praktycznego wdrożenia. Artykuł jest przeznaczony dla: członków zarządów spółek prawa handlowego także spółek skarbu państwa, menedżerów każdego szczebla, dyrektorów finansowych, kierowników i specjalistów ds. controllingu, wszystkich osób zainteresowanych tematyką artykułu inyernetowego. W artykule omawiane będą metody skutecznego usprawnienia procesu budżetowania, w taki sposób by zawęzić jego wady i wydobyć z niego jakże najwięcej zalet. Niezależnie od przekazywanej wiedzy teoretycznej, niezachwianie akcentowana jest praktyczna strona proponowanych rozwiązań. Szczególny nacisk zostanie położony na przygotowanie uczestników artykułu inyernetowego do samodzielnego wdrożenia omawianych usprawnień (na przeróżnych poziomach zarządzania), w jaki sposób również na prawidłowe ich wykorzystywanie w codziennej praktyce biznesowej, w ten sposób by przynosiły one w jaki sposób największe korzyści dla firmy. Uczestnicy artykułu będą mieli opcja sprawdzenia swojej wiedzy na praktycznych przykładach. Wprowadzenie reprezentacja najważniejszych, realnych problemów z budżetowaniem. Przedstawienie narzędzi wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, które można zaimplementować tuż przy budżetowania: prognozowanie kroczące (definicja, impuls narzędzia, sposoby praktycznego wdrożenia, pożyteczne przykłady, ćwiczenie). Zbilansowana Karta Wyników Balanced Scorecard (definicja, impuls narzędzia, metody praktycznego wdrożenia, praktyczne przykłady, ćwiczenie), benchmarking zewnętrzny również wewnętrzny (definicja, impuls narzędzia, sposoby praktycznego wdrożenia, praktyczne przykłady, ćwiczenie), ekonomiczna wartość dodana Economic Value Added (definicja, inicjatywa narzędzia, metody praktycznego wdrożenia, pożyteczne przykłady, ćwiczenie). Sposoby na integrację: prognozowania kroczącego z budżetowaniem, Zbilansowanej Karty Wyników z budżetowaniem, benchmarkingu z budżetowaniem, ekonomicznej wartości dodanej z jak zrobić audyt wewnętrzny budżetowaniem. Praktyczne metody radzenia sobie z najistotniejszymi problemami związanymi z budżetowaniem. Przykład nowoczesnego systemu motywacyjnego dla pracowników opartego na budżetowaniu dodatkowo powyższych narzędziach. Rozwiązanie kilku praktycznych problemów z budżetowaniem zgłoszonych poprzez uczestników artykułu internetowego. Najważniejszych wnioski z artykułu internetowego.

Tagi dla artykułu

jak zrobić audyt wewnętrzny, kto zleca audyt wewnętrzny, po co audyt wewnętrzny

Komentarze: 2


noavatar.png
Godzisz Artemonie 2020-05-17

Rozkoszuję się, bo odkryłem, na co zwracałem uwagę. Kończyłeś mój czterodniowy polowanie! Boże Błogosław mnie, człowieku. Miłego dnia. PA

noavatar.png
Romana Pietruk od rynku nieruchomości 2020-05-20

W tych dniach surfowałam w Internecie o ponad trzy godziny, ale nigdy nie znalazłem żadnego interesującego artykułu, takiego jak twój. To dla mnie dość warte. Osobiście, jeśli wszyscy webmasterzy i blogerzy zrobili dobrą zawartość, tak jak robiliście, internet będzie prawdopodobnie dużo przydatniejszy niż kiedykolwiek. "W końcu zrozumiałem, że wdzięczny za moje ciało jest kluczem do większej miłości do siebie." Oprah Winfrey.